Szybka i bezpłatna wysyłka

Chcemy aby Wasze zamówienia docierały do Was jeszcze szybciej dlatego od dziś zrównujemy koszt wysyłki kurierem DHL oraz kurierem INPOST.

Od teraz wszystkie zamówienia z płatnością z góry (przelew, szybki przelew, BLIK) wysyłamy całkowicie bezpłatnie. Możecie wybrać Waszą ulubioną i dogodną formę wysyłki bez obaw o koszty.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Przypominamy, że produkty Alperla widoczne w sklepie oczekują na Wasze zamówienia w naszym magazynie. Nie jesteśmy pośrednikiem, nie zamawiamy produktów od innych sprzedawców. Wszystkie koce i szale są gotowe do wysyłki co oznacza, że zamówienia realizowane są na bieżąco. Wasze przesyłki wysyłamy codziennie w dni robocze, przesyłki kurierem Inpost i do paczkomatów Inpost zwykle ruszają od nas w drogę o godzinie 15. Przesyłki kurierem DHL wysyłamy o godzinie 20. Zwykle przesyłki docierają do odbiorców w kolejnym dniu roboczym, w przypadku paczkomatów Inpost staramy się korzystać z usługi Paczka w Weekend.

Jesteśmy otwarci na inne metody wysyłki, jeśli macie szczególne życzenia lub pytania odnośnie realizacji zamówienia, dajcie nam znać.