Prezenty LAST MINUTE!

PREZENTY KLASY PREMIUM NA ŚWIĘTA 2021

Na filmie koc URASQUI PERU BURGUND/MOCCA

Już niebawem Wigilia. Co roku mamy postanowienie, że tym razem prezenty wybierzemy wcześniej,  jednak z braku czasu robimy to w ostatniej chwili. Jak zrobić to bez stresu?

Produkt, który zamówisz, przebył daleką drogę z Ameryki Południowej, jeszcze kilka tygodni temu wyruszył w drogę z odległego Peru. Dziś oczekuje na Twoje zamówienie i już niebawem możesz go otrzymać.

W WARSZAWIE I OKOLICACH TWOJA PRZESYŁKA DOTRZE DO CIEBIE PRZED ŚWIĘTAMI

Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, które chcą zamówić produkty przez Internet bez stresu i długiego oczekiwania na wysyłkę. Zamówienia wysyłamy w dniu kiedy złożysz zamówienie. Nie musisz oczekiwać na realizację Twojego zamówienia tygodniami. Na terenie Warszawy lub bliskiej okolicy (zobacz mapę) doręczamy przesyłki ekspresowo, nawet w Wigilię.

Złóż zamówienie z doręczeniem do paczkomatu Inpost. Opłać je BLIKiem lub szybkim przelewem aby zrealizować zamówienie ekspresowo. Chcesz odebrać produkt osobiście? Daj nam znać, jesteśmy elastyczni.

LAST MINUTE W WARSZAWIE I OKOLICACH, RÓWNIEŻ W WIGILIĘ

Dostarczymy zamówienie bezpośrednio do paczkomatu odbiorczego własnym transportem, odbierzesz przesyłkę w dogodnym momencie. Jeśli w danym paczkomacie nie będzie miejsca skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu dogodnej formy dostawy np. do rąk własnych.

Pamiętaj, podczas składania zamówienia, podaj swój aktualny numer telefonu, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, będziemy kontaktować się z Tobą aby zrealizować zamówienie w dogodnym dla Ciebie czasie.

* Jeśli adres dostawy znajduje się poza obszarem dostawy, skontaktuj się z nami aby ustalić czy możemy doręczyć Twoją paczkę ekspresowo