Prezenty firmowe

Pudełko prezentowe Alperla zamykane na magnes

Oryginalne koce z naturalnej wełny 100% baby alpaca to ekskluzywny prezent dla najbardziej wymagających osób. Będą idealne dla miłośników dobrego designu i naturalnych, wysokiej jakości produktów. Wełna ta jest niezwykle luksusowa, najdelikatniejsza ze wszystkich rodzajów wełny na świecie. Kiedyś zastrzeżona tylko dla arystokracji Inków.

Nasze koce 100% baby alpaca produkujemy w najlepszym do tego miejscu na świecie – w Peru. Dlaczego w Peru? To w Peru żyje najwięcej alpak i to tam od wieków kultywowane są tradycje produkcji luksusowych wyrobów z wełny. W produkcji pomagają nam miejscowi specjaliści, którzy posiadają szczególną w tym zakresie wiedzę i doświadczenie.

Koce z wełny 100% baby alpaca są ograniczone ilościowo ponieważ wełna ta, pochodzi z pierwszego strzyżenia młodych, około rocznych alpak. Wyroby z wełny baby alpaca są nie tylko znakomite jakościowo lecz również wyjątkowe ponieważ alpak jest zdecydowanie mniej niż owiec czy nawet kóz kaszmirskich. To sprawia, że wyroby z tej szlachetnej wełny bardzo długo nie będą produktem masowym dostępnym dla każdego.Huanara koc z naturalnej wełny baby alpaca i organicznej bawełny PIMA w kolorze ciemno szarym

Prezenty niepowtarzalne i unikatowe

Niektóre z produktów Alperla – poszewki dekoracyjne na poduszki i koce z linii Handmade tkane są ręcznie przez rzemieślników z ubogiego rejonu południa Peru. Przy wsparciu organizacji non profit kobiety z tych rejonów postanowiły wspólnie tworzyć piękne arcydzieła. Począwszy od ręcznego tworzenia przędzy a następnie w zależności od wzoru robione na drutach lub tkane są przy pomocy tradycyjnego, ręcznego krosna. Drewnianej maszyny bez korzystania z energii elektrycznej. Tworzone są z niezwykłą precyzją i bez szkody dla środowiska. Cieszymy się, że możemy jednocześnie pomagać tej społeczności oraz przedstawić Państwu w naszym kraju ten niezwykły kunszt. W związku z powyższym proces tworzenia produktów z linii Handmade trwa nawet kilka miesięcy.

Eleganckie upominki firmowe

Produkty Alperla to znakomite upominki firmowe w branżach, gdzie kontrahenci oczekują produktów z najwyższej półki. Wyroby Alperla sprawdzą się jako prezenty firmowe dla lekarzy,Elegancki koc z wełny alpaki Coalaque Peru prawników, specjalistów z branży IT, aktorów, projektantów, na eventy oraz pozostałych grup zawodowych ceniących dobry design i wysoką jakość.

Jeśli szukacie prezentu dla pracowników swojej firmy lub prezentów z każdej innej okazji możecie wybrać z oferty sklepu online lub skontaktować się z nami. Możemy przygotować indywidualne zamówienie. Przy większej ilości z możliwością personalizowanych opakowań oraz metki z logo Państwa firmy. Na zamówienia specjalne potrzebujemy 2-3 miesięcy w zależności od dostępności surowców.