O nas

Wyroby Alperla to wyjątkowe produkty dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie estetykę i oryginalność. Jeśli oczekujecie wyjątkowych produktów wysokiej jakości, które nie są dostępne w zwykłym sklepie dla każdego to znakomicie trafiliście.

PERUWIAŃSKIE PRODUKTY Z WEŁNY ALPAKI

Oferujemy absolutnie wyjątkowe, autentyczne wyroby wełniane pochodzące z Peru. Większość produktów wykonana jest z najbardziej szlachetnego gatunku wełny – baby alpaca. W ofercie posiadamy też wyroby z wełny rzadkiej odmiany Alpaki – Suri a także produkty z domieszką jedwabiu lub bawełny organicznej PIMA.

EKOLOGICZNE

Wyroby Alperla tkane są w Peru. Cały proces produkcyjny od hodowli po gotowy produkt realizowany w standardzie Fair trade (Sprawiedliwy handel) gwarantując właściwe traktowanie zarówno zwierząt jak i pracowników na każdym etapie produkcji. Twój zakup to nie tylko znakomity i unikalny produkt dla Ciebie z wzorami inspirowanymi bogatą peruwiańską tradycją tekstylną lecz również wsparcie osób zajmujących się hodowlą Alpak na wyżynach południowego Peru.

CERTYFIKOWANA PRZĘDZA

Przędza z której wykonane są produkty Alperla jest certyfikowana przez IAA (International Alpaca Association) co potwierdza, że nie tylko jest najwyższej jakości lecz również produkowana jest z poszanowaniem środowiska, zrównoważonego rozwoju oraz wsparcia lokalnej ludności. 

Beżowy koc z alpaki

Pledy i koce z wełny Alpaki

Ciepły koc z naturalnej wełny

Linia Handmade by Peruvian Artisans

Szary szalik wełniany z najlepszej wełny

Szale z wełny alpaki i jedwabiu

Brązowa czapka z alpaki

Czapki z wełny alpaki

Luksusowy prezent zestaw wyrobów z wełny alpaki

Zestawy z alpaki