O marce Alperla

Wyroby Alperla to wyjątkowe produkty dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie estetykę i oryginalność. Jeśli oczekujecie wyjątkowych produktów wysokiej jakości, które nie są dostępne w zwykłym sklepie dla każdego to znakomicie trafiliście.

Peruwiańskie produkty z wełny alpaki

Oferujemy absolutnie wyjątkowe, autentyczne wyroby wełniane pochodzące z Peru. Większość produktów wykonana jest z najbardziej szlachetnego gatunku wełny – baby alpaca. W ofercie posiadamy też wyroby z wełny Alpaki z domieszką jedwabiu lub bawełny organicznej PIMA.

Ekologiczne

Wyroby Alperla tkane są w Peru. Cały proces produkcyjny od hodowli po gotowy produkt realizowany w standardzie Fair trade (Sprawiedliwy handel) gwarantując właściwe traktowanie zarówno zwierząt jak i pracowników na każdym etapie produkcji. Twój zakup to nie tylko znakomity i unikalny produkt dla Ciebie z wzorami inspirowanymi bogatą peruwiańską tradycją tekstylną lecz również wsparcie osób zajmujących się hodowlą Alpak na wyżynach południowego Peru.

Logo Alperla przedstawia połączenie perły i motka wełny alpaki, co jest symbolem naszej pasji do tworzenia luksusowych i wyjątkowych produktów. Jego obecność na naszych produktach jest znakiem naszego zobowiązania do jakości, innowacji i dbałości o detale.

Certyfikat autentyczności

Alperla jest członkiem prestiżowego stowarzyszenia Asociación Internacional de la Alpaca i jako jedyni w Polsce mamy prawo używać znaków Alpaca Mark (Alpaca Origin Mark oraz Alpaca Blend Mark) gwarantujących autentyczność wyrobów wykonanych z wełny alpaki.

Alpaca Origin Mark
Alpaca Blend Mark

Więcej o Alpaca Mark i stowarzyszeniu IAA

Gdy kupujesz produkty Alperla, masz pewność, że otrzymujesz autentyczne wyroby z alpaki najwyższej jakości.

Zapraszamy do odkrywania naszych kolekcji, gdzie elegancja wełny alpaki i blask perły spotykają się, tworząc produkty, które są nie tylko marką premium, ale także wyrazem wyjątkowego stylu i rzemieślniczego kunsztu. Przekonaj się, dlaczego Alperla jest synonimem klasy, elegancji i niezrównanej jakości.

Koce z alpaki

Pledy i koce z wełny Alpaki

Koc z alpaki wykonany ręcznie przez rzemieślników w Peru

Linia Handmade by Peruvian Artisans

Szary szalik wełniany z najlepszej wełny

Szaliki, szale i chusty z alpaki

Brązowa czapka z alpaki

Czapki z wełny alpaki

Luksusowe zestawy z alpaki idealne na prezent

Zestawy z alpaki