Jaki prezent na nowe mieszkanie?

Elegancki prezent na nowe mieszkanie
Elegancki prezent na nowe mieszkanie

Idąc na parapetówkę, w dobrym tonie wręczyć jest gospodarzom choć drobny prezent. Idealnie byłoby, wręczyć coś niezwykłego, tak aby obdarowani poczuli się wyjątkowo.

Zakup mieszkania lub budowa domu to dla większości osób ogromny wydatek, który na długo obniża możliwości finansowe. Jeśli tylko mamy taką możliwość a osoby, które planujemy obdarować są dla nas ważne, kupmy coś, na co nie mogą sobie w tej chwili pozwolić.

Prezent do nowego domu powinien być dopasowany do wystroju wnętrza i do stylu jaki lubią, a więc co kupić na parapetówkę?

SZLACHETNE I NATURALNE

Odpowiedz Sobie na pytanie, jakie cechy cenią osoby, które chcesz obdarować. Jeśli wśród nich dostrzeżesz, że ważne jest aby przedmiot był:

  • unikatowy
  • egzotyczny
  • ze szlachetnego materiału
  • w 100% naturalny

to doskonałym prezentem będą koce wykonane w stu procentach z wełny baby alpaca. Są to prezenty luksusowe i zarazem praktyczne. Wykonane ze szlachetnego i w pełni naturalnego materiału. Pledy te uznawane są za najbardziej ekskluzywne spośród innych materiałów. Będzie to niezwykle wyjątkowy i ponadczasowy prezent, który ucieszy nawet najbardziej wymagających miłośników wysokiej jakości materiałów i prezentów klasy premium.

A egzotyka? Koce Alperla wykonane są w ojczyźnie alpak – Peru. Jeszcze kilka tygodni temu przemierzyły ponad 12 000 kilometrów wprost z Ameryki Południowej a teraz są gotowe by już jutro znaleźć się w Twoim domu.
Wszystkie koce Alperla pakowane są w eleganckie pudełka prezentowe, nie musisz zaprzątać Sobie głowy pakowaniem.

ELEGANCKI PREZENT NA PARAPETÓWKĘ

Jeśli nie znasz się na wystroju wnętrz lub w pełni nie znasz potrzeb gospodarzy to wybierz prezent, który będzie praktyczny a zarazem wyjątkowy. Styl prezentu musi być uniwersalny a wygląd wpisywać się w określenie “klasyczna elegancja”. To wszystko sprawi, że prezent od Ciebie nie trafi do szafy lub na strych. Wybierz produkt elegancki, unikatowy i niepowtarzalny.

Jeśli nie wiesz w jakim stylu urządzone jest nowe mieszkanie gospodarzy proponujemy gładki klasyczny szary lub szary w jodełkę francuską. Pomijając aspekt praktyczny wizualnie wpasują się doskonale do każdego wnętrza, w każdym stylu:

PREZENT NA NOWE MIESZKANIE DLA PARY

Możesz wybrać 2 koce jeśli gospodarzami jest para. Doskonale jeśli każdy będzie miał swój własny koc z alpaki. Możesz wybrać dwa takie same koce ale nie jest to konieczne. Różne koce, które ze sobą współgrają też będą świetnym pomysłem.

Pledy które ze sobą korespondują:

PREZENT NA NOWE MIESZKANIE DLA KOBIETY

PREZENT NA NOWE MIESZKANIE DLA FACETA

Jeśli obdarowanym jest mężczyzna, który ceni elegancję i produkty premium to również właściwym wyborem może być pled z wełny baby alpaca. Pamiętaj aby wybrać taki wzór i kolor, który przypadnie do męskiego gustu. Weź pod uwagę na przykład: