Ponadczasowy, praktyczny i elegancki prezent na Dzień Babci i Dziadka

Koce Alperla wykonane są z najbardziej szlachetnych, naturalnych materiałów z ogromną dbałością o jakość wykonania i detale.

Koce (pledy) wykonane są z czystej wełny alpaki 100% (baby alpaca) w jednym, najbardziej uniwersalnym wymiarze 180cm x 130cm. Rozmiar produktu sprawia, że może być stosowany zarówno jako koc ozdobny narzucony na bok kanapy czy fotela, jako przykrycie w domu lub jako okrycie wierzchnie. W domu, pracy czy na spotkaniu. Wszędzie tam gdzie potrzebujesz się ogrzać ale chcesz przy tym czuć się wyjątkowo oraz wyglądać schludnie i elegancko. Baby alpaca to bardzo delikatna i przyjemna dla skóry wełna. Ma znakomite właściwości termoizolacyjne. Jest aż sześciokrotnie cieplejsza i trzykrotnie trwalsza od wełny owczej. Baby alpaca jest delikatniejsza w dotyku od owczej wełny. Jest hipoalergiczna. Nie zawiera lanoliny (wosku wydzielanego przez gruczoły łojowe). Uznaje się, że jest bardziej ekskluzywna od kaszmiru szczególnie biorąc pod uwagę, że na świecie alpak jest zdecydowanie mniej niż kóz kaszmirskich. Ponadto jest bardziej wytrzymała od kaszmiru.Elegancki koc w opakowaniu prezentowym

W ofercie mamy również szale z wełny alpaki z domieszką jedwabiu. Jedwab także jest włóknem naturalnym, hipoalergicznym i wytrzymałym. Korzystnie wpływa na skórę co w przypadku szalików jest dodatkowym atutem, szczególnie dla osób z wrażliwą skórą które borykają się z alergią kontaktową np. po noszeniu szali ze sztucznych materiałów.

Pakowanie prezentów? 

Nie musisz sobie zawracać tym głowy. Nasze produkty pakowane są w eleganckie pudełka, tak by opakowania cieszyły tak samo jak znajdujące się w nich prezenty.

LUKSUSOWY PREZENT DLA BABCI


LUKSUSOWY PREZENT DLA DZIADKA