Gwarancja dostawy przed świętami

Koc z alpaki w prezentowym opakowaniu
Koc z alpaki w prezentowym opakowaniu

Bardzo poważnie podchodzimy do terminu realizacji Waszych zamówień. Produkty, które dostępne są w sklepie internetowym Alperla, znajdują się w magazynie w Warszawie i są gotowe do wysyłki. Zwykle zamówienia są pakowane w ciągu 2-4 godzin od złożenia zamówienia.

W tygodniu świątecznym pracujemy codziennie, również w Wigilię do g. 15. Zamówienia pakowane są i nadawane do późnych godzin wieczornych. W zależności od Twojej lokalizacji wybierz najszybszą metodę wysyłki:

Dostawa w Warszawie – wybierz paczkomat lub transport własny

Na terenie Warszawy, tak jak w ubiegłym roku zapewniamy dodatkowe możliwości dostawy do paczkomatu. Zamówienia są doręczane tego samego dnia bezpośrednio do paczkomatu odbiorczego przez naszego kierowcę. Takie zamówienie możecie odebrać od razu po umieszczeniu w paczkomacie. 

W przypadku przepełnionego paczkomatu i braku możliwości pozostawienia przesyłki, kierowca skontaktuje się telefonicznie i ustali z Wami metodę dostawy.

W piątek 23 grudnia oraz w Wigilijny poranek udostępniamy również możliwość dowozu zamówienia na adres w Warszawie naszym transportem. Jeśli przed złożeniem zamówienia, chcecie ustalić dostawę to prosimy o telefon: 22 244 28 29 

Ekspresowe opcje dostawy w Warszawie pojawią się gdy wprowadzicie adres z Warszawskim kodem pocztowym.

Zamówienia w Warszawie możemy zrealizować również w Wigilię!

Zamówienie złożone i opłacone do: odbierzesz z paczkomatu w Warszawie:
22 grudnia czwartek do godz. 21 w czwartek do końca dnia
23 grudnia piątek do godz. 22 w piątek do końca dnia
24 grudnia Wigilia do godz. 12 w Wigilię do godz. 15

Dostawa na terenie Polski – wybierz DHL

Najszybszą formą wysyłki do dowolnej lokalizacji w Polsce jest aktualnie kurier DHL.

Przesyłki kurierem DHL nadajemy w godzinach 20-21 wprost z terminala nadawczego w Warszawie. To sprawia, że zamówienia spakowane do godziny 20 docierają do klientów w kolejnym dniu roboczym. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, paczki nadajemy usługą DHL Premium z gwarancją dostawy w kolejnym dniu roboczym oraz usługą powiadomienia telefonicznego przez kuriera.

Zamówienie złożone do: planowane doręczenie:
22 grudnia czwartek do godz. 20 piątek

Jeśli chcielibyście otrzymać przesyłkę do paczkomatu Inpost lub kurierem Inpost to aby dotarła do Waszego paczkomatu jutro (w dni robocze), musimy ją nadać do godziny 13:00 w czwartek. Zamówienia złożone do godziny 12:00 na pewno zostaną nadane na czas. Inpost nie oferuje usługi ‘gwarancji dostawy w kolejnym dniu roboczym’ jednak gwarantuje, że wszystkie przesyłki nadane do czwartku do godziny 13, dojdą do celu jeszcze przed świętami.

Wybierz prezenty:

Koce z alpaki

Pledy i koce z wełny Alpaki

Koc z alpaki wykonany ręcznie przez rzemieślników w Peru

Linia Handmade by Peruvian Artisans

Szary szalik wełniany z najlepszej wełny

Szaliki, szale i chusty z alpaki

Brązowa czapka z alpaki

Czapki z wełny alpaki

Luksusowe zestawy z alpaki idealne na prezent

Zestawy z alpaki